БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

/Files/images/kartinki/БЖ1.jpg

Шановні учні, вчителі, батьки!
Здоров'я - це найважливіше, що є в житті кожної людини. Зміцнюйте та бережіть його!

Юний друже!
У цьому розділі ти знайдеш деякі поради, які допоможуть тобі зорієнтуватися у складних ситуаціях. Тому читай їх уважно і намагайся їх запам’ятати!

Суспільство вкрай стурбоване станом травмування та загибелі дітей. За статистичними даними щорічно гине величезна кількість дітей в наслідок аварій, утоплення, удушення, у вогні. Лише вдумайтеся: в середньому щодня в нашій країні через нещасні випадки гине чотири дитини, щотижня – одна школа втрачає клас дітей, щороку, в мирний час – країна втрачає півтори тисячі юних громадян!
Нещастя стається саме тоді, коли діти залишаються напризволяще, де небезпека чатує на кожному кроці: вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці – в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку у лісі, горах, біля водойм. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил безпеки часто є першопричинами сумних та трагічних наслідків.
Шановні батьки! Звертаємося до Вас з проханням: не залишайте дітей без нагляду, дбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей! Навчайте їх культури поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, водою, газовими та електричними приладами, різного виду небезпечними речовинами та предметами.
Пам’ятайте: безпека ваших дітей залежить тільки від вас самих! Сподіваємося, що тільки у співпраці ми зможемо вирішити основну проблему людства – збереження найціннішого скарбу – життя!

Пам'ятка населенню в разі надзвичайної ситуації
Карта укриттів для населення міста Києва у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру
Шахрайські схеми. Прості правила безпеки.
Шахрайські схеми. Прості правила безпеки. Що робити?

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.