НАВЧАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
Увага! Шановні батьки!
На період воєнного стану розпочинається навчання в дистанційній формі. Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися як в он-лайні (синхронно, найчастіше з використанням платформи ZOOM, Скайп або інших ресурсів, але у режимі реального часу) так і в офлайні (асинхронно, тобто через розміщення відеоінструкцій, презентацій та завдань на платформі GOOGLE-клас, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час). Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження і так званих «хвостів». Також зазначимо, що вчитель має педагогічну автономію, але на прохання батьків пріоритет буде надано онлайн-урокам.
Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, учителям , максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі. Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах - скористайтесь навушниками.
Також просимо не нехтувати режимом дня. Уроки будуть розпочинатися о 9.00. Заняття будуть тривати відповідно до розкладу дзвінків, однак 45-хвилинних (відповідно 35 (1 клас) - чи 40 (2 - 4 клас) уроків перед комп’ютером не буде. Враховуючи рекомендації урок з безперервною тривалістю навчальної діяльності в онлайн режимі для 1-х класів має тривати не більше 10 хв, для 2-4 -не більше 15 хв, для 5-7 - 20 хв, для 8-9 - 20-25 хв, для 10-11 -30 хв. Учителі будуть використовувати різні форми та методи роботи, залучати учнів до різних видів діяльності. Бажано дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання: прокидатись, вмиватися, одягатися і снідати, щоб о 9.00 вчасно розпочати навчальний день. Усі вчителі на 9.00 вже заповнять свої сторінки чи то посиланнями на ZOOM чи Скайп зустрічі, чи то асинхронними уроками (яких, маю надію, буде небагато).
Наважимося звернути Вашу увагу на таку негативну складову дистанційної форми навчання, як порушення учнями правил академічної доброчесності. Навіть учні, які сумлінно навчаються, інколи перестають звертати увагу на вивчення правил, формул тощо. Гонитва за високими балами іноді призводить до того, що завдання виконує не учень , а батьки або репетитори. Наполегливо просимо всіх попрацювати над дотриманням правил АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. Це дуже важливо! Не оцінка, а навичка, яка або сформувалась після розв’язання вправ чи завдань, або ні.
Надзвичайно важливим є також процес комунікації. На допомогу всім нам є декілька складових:
1. Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.
2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 9.00 до 18.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!
Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання. Підключаючись до он-лайн уроків, зверніть увагу, чи не кричить папуга, чи не гавкає собака, чи наявні інші звукові ефекти, що заважають і відволікають. Допомогти може контроль за режимом роботи мікрофона. Вкотре нагадуємо про навушники. Прослідкуйте, що потрапляє в об’єктив камери. Учитель не завжди може бачити всіх учасників (особливо при використанні функції «Демонстрація екрану»). Обговорюйте уроки з дітьми. Про виявленні фактів порушення етики повідомте класного керівника. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий учителю . Бувають ситуації, коли учні здають порожні файли помилково або ж для того, щоб від них відчепилися. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, так й етики спілкування.
Маємо надію на успішну нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних.
З повагою, адміністрація.

ШВИДКА ДОПОМОГА АДМІНІСТРАЦІЇ
Шановні батьки!

Якщо у Вас є прохання, побажання або ситуація, яка потребує вирішення, напишіть нам про це. Соціально відповідальна адміністрація закладу загальної середньої освіти № 72 системно працює над удосконаленням організації освітнього процесу під час дистанційного навчання дітей.
Дякуємо.

Графік чергування адміністрації

Дата ПІБ Посада Електронна адреса
Понеділок Дзюба Л.Л. Заступник директора з навчально-виховної роботи (старша школа) lorochka24@ukr.net
Вівторок
Ткаченко С.В. Керівник закладу svitlanatcach@gmail.com
Середа

Тарнавський А.С. Заступник директора з виховної роботи tarnavskiy.an@gmail.com
Четвер Кравченко Г.А. заступник з навчально-виховної роботи (молодша школа) school721977@ukr.net
П'ятниця Рибалка А.І. Заступник директора з адміністративно-господарської частини school721977@ukr.net

Шановні батьки та учні!

РЕЖИМ РОБОТИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ № 72 на період воєнного стану:

  • Для учнів 1-11 класів організовано навчання у дистанційному форматі.
  • Уроки під час дистанційного навчання будуть проводитися згідно з чинним розкладом.
  • Уроки розпочинаються о 9:00 год. для учнів 1-11 класів.
  • Учителі самостійно визначають режим проведення навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу на платформах Zoom або Google Meet) або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час — на платформі Google ClassRoom).
  • Звертаємо вашу увагу на те, що не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі).
  • Усі навчальні матеріали, завдання до уроків, посилання на відео-уроки, інструкції щодо формату проведення уроку, завдання для самостійної роботи та терміни їх виконання будуть надаватися вчителями учням 1-4 класів на відповідних Google дисках; учням 5-11-х класів — на освітній платформі Google ClassRoom.
  • Розклад уроків із зазначенням онлайн та офлайн -уроків для учнів 5-11-х буде знаходитися на сайті.
  • Облік навчальних досягнень учнів проводиться на платформі Google ClassRoom , доступ до якої мають усі діти і батьки учнів.
  • Практичний психолог закладу освіти № 72, за потреби, буде проводити індивідуальні та групові консультації для батьків та учнів.
  • У разі виникнення запитань, у першу чергу, ви можете звернутись до вашого класного керівника - вашого порадника та помічника.
  • Звернутися до адміністрації, практичного психолога, вчителів ви можете через електронні пошти, розміщені на сайті нашого закладу освіти.

Як приєднатися до Google Classroom? (інструкція)

Для приєднання до віртуального класу Google Classroom:
1. Перейдіть за посиланням classroom.google.com. https://classroom.google.com/u/0/h
2. Ввійдіть у свій акаунт.
3. У верхній частині сторінки. натисніть + «Додати» (Приєднатися до курсу).
4. Введіть код курсу, виданий вчителем.
5. Натисніть Приєднатися.

Вчителі за допомогою сервісу Google Classroom будуть додавати матеріали (конспекти, інструкції, презентації, відеоуроки, …), створювати і впорядковувати завдання, виставляти оцінки, коментувати і організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі дистанційного навчання. Виконані завдання учні можуть додавати до курсу.

/Files/images/karantin/Слайд4.JPG/Files/images/karantin/Слайд5.JPG/Files/images/karantin/Слайд6.JPG/Files/images/karantin/Слайд7.JPG/Files/images/karantin/Слайд8.JPG/Files/images/karantin/Слайд9.JPG/Files/images/karantin/Слайд10.JPG


ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН – ТЕПЕР ДЛЯ ВСІХ КЛАСІВ

З квітня Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для учнів усіх класів. Абсолютно всі заняття можна переглянути у будь-який час на YouTube МОН.

Нагадуємо, що ви можете одразу перейти на потрібний вам список відтворення – для вашої зручності всі уроки розсортовані за класами:

Уся інформація про Всеукраїнську школу онлайн збирається та оновлюється за посиланням: bit.ly/2XT6BlA.


Каталог електронних освітніх ресурсів


Під час карантину для вивчення та виконання навчальних програм рекомендуємо користуватись наступними освітніми ресурсами:

htps://learning.ua/ - для 1-4 класів
https://vchy.com.ua/ - для 1-4 класів
https://educationpakhomova.blogspot.com
http://mariyavizinska.blogspot.com/
https://ilearn.org.ua/
https://prometheus.org.ua/zno/
https://www.ed-era.com/zno/
https://besmart.study/
https://znaniya.znonline.org/
https://zno.osvita.ua/
http://bez-ocinok.com/
http://urok.ippo.kubg.edu.ua/

Добірка безкоштовних навчальних сайтів для самопідготовки під час карантину і протягом всього життя:

Електронна освітня платформа «МійКлас» пропонує широкий спектр матеріалів — завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках.

Відеоуроки з української мови та літератури + історія України (Доступна освіта)

На період карантину відкриваємо БЕЗКОШТОВНИЙ тестовий доступ до всіх завдань за шкільною програмою 1-4 класів з української мови та математики від Тм Розумники http://edugames.rozumniki.ua/subscribe/

Безкоштовні онлайн-курси підготовки до ЗНО від Prometheus а також більш ніж 100 безкоштовних онлайн-курсів різного спрямування

Khan Academy – повністю безкоштовна освітня платформа для школярів. На сайті є курси з математики, фізики, хімії, історії, фінансів, економіки, біології, мистецтва, комп’ютерних наук та інші (англійською мовою). Математика у перекладі на українську

Be smart зібрали всі матеріали онлайн, щоб ти міг займатися де завгодно та як тобі зручно (підготовка до ЗНО)

EdEra (школярі) – https://www.ed-era.com/ включає добірку для підготовки до ЗНО

iLearn (школярі) – https://ilearn.org.ua/ (Англійська мова, математика, історія України, українська мова та література, біологія)

Платна платформа GIOS (математика) на час карантину надає безкоштовний доступ до всіх матеріалів для 5-9 класів (необхідно заповнити форму заявки)

Кiлькiсть переглядiв: 2344

Дата останньої зміни 15 Квітня 2024

Фотогалерея