Добрі справи школярів

Щорічно, 3 грудня, світова спільнота відзначає Міжнародний День інвалідів. Зрозуміло, що це не свято, а данина людям з обмеженими можливостями, з особливими потребамиі. Толерантність і неабияка увага необхідна їм не тільки в цей день, а й повсякчас.

Вже стало традицією, що на початку грудня учні нашої школи на чолі з педагогом-організатором Соколовською Є.В. відвідують психоневрологічний Новобіличанський будинок-інтернат. Між нашою школою та цим закладами склалися теплі, дружні стосунки.

До будинку-інтернату наші учні привозять окрім подарунків ще й гарний настрій, виступають з концертною програмою. А мешканцям з реабілітаційного центру дарують м’які іграшки, настільні ігри, канцтовари та інші речі, так необхідні в повсякденних заняттях.

Така увага та доброчинність завжди необхідна – вона єднає душі і серця, а це так важливо в наш складний час.

/Files/images/noviy_rk/nr1.jpg
/Files/images/noviy_rk/nr2.jpg