СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 72 СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ м.КИЄВА

У поступі України до європейської та світової інтеграції з'являється необхідність у модернізації освітньої галузі щодо використання найкращих вітчизняних і світових стандартів.
Орієнтація модернізаційних процесів в освіті на новий тип гуманістично-інноваційної педагогіки потребує від загальної середньої освіти виховання нового покоління молоді: творчої, компетентної, соціально адаптованої до життя, здатної до самовдосконалення та самореалізації.


Навчальний заклад працює за науково-педагогічним проектом "Росток" з 2001 року.

Це комплексна програма розвитку дитини. Програмою передбачено створення необхідних умов для всебічного розвитку творчого потенціалу на основі інтеграції, гуманізації, екологізації змісту освіти та діяльнісного підходу до навчання та виховання:
• виявлення та розвиток творчих здібностей молодшого школяра;
• виховання в школярів інтересу до знань через створення атмосфери творчості, яка сприяє розкриттю пізнавальних інтересів і уподобань кожного учня;
• навчання молодших школярів побудови, дослідження та застосування математичних моделей світу;
• формування у них спеціальних умінь і навичок, необхідних у повсякденному житті;
• формування початкових умінь доказово міркувати і пояснювати свої дії – основні завдання, поставлені в навчальному році.
Наприклад, за програмою «Росток» в методиці навчання предмету «Навколишній світ» органічно поєднано заняття мистецтвами:
• живопис, ліплення;
• музику, поезію;
• читання, драматизацію;
• різноманітні елементи трудового навчання.
Такий підхід обумовлено великою потребою дати учням радість від навчання для постійної підтримки у них глибокої зацікавленості в навчальній праці. Програма розвитку дитини «Росток» сприяє розвитку швидкого запам'ятовування прочитаного або почутого.
Учні цих класів знають багато про події, проблеми, про які їх однолітки і не здогадуються.
В учнів контрольних класів словниковий запас та інтерес до читання менший, ніж в учнів, що навчаються за вище згаданою програмою.
Вміння розв’язувати складні задачі, які потребують розумових зусиль, краще розвинуто в учнів, які навчаються за програмою «Росток», ніж в учнів контрольних класів. Учні старших класів поглиблено вивчають фізику, математику.

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031