• Ви знаходитесь тут:

• Проект "Енергоефективні школи"

08.05.2014
6 травня в рамках проекту "Енергоефективні школи" учні 8-А та 8-Б класів разом зі своїми вчителями Лисак Ганною Володимирівною та Хоменко Тетяною Миколаївною були запрошені на екскурсію на ТЕЦ-6.
/Files/images/energozberejennya/DSC_0010.JPG
/Files/images/energozberejennya/DSC_0014.JPG

/Files/images/energozberejennya/DSC_0015.JPG

05.05.2014
29 квітня відбулося підведення підсумків участі шкіл у проекті "Енергоефективні школи" та нагородження переможців керівником департаменту зі сталого розвитку проекту "Енергоефективні школи" Гриб В.О.

За підсумками результатів участі наша школа була нагороджена Дипломом учасника проекту "Енергоефективні школи" та грошовою винагородою у сумі 20 тисяч гривень на проведення енергоаудиту школи і виконання енергоефективних заходів.

Нагадуємо, що проект "Енергоефективні школи" реалізується у рамках Програми соціального партнерства енергетичної компанії ДТЕК.
/Files/images/energozberejennya/нагорода 007.jpg

28.04.2014
Звіт-презентація про участь учнів СЗШ № 72 у проекті "Енергоефективні школи" у 2013-2014 навчальному році.

25.04.2014
Проектна пропозиція з підвищення енергоефективності та покращення теплового комфорту шкільних приміщень у СЗШ № 72 Святошинського рафону міста Києва

23.04.2014
Програма дослідження теплового аудиту школи № 72

Як зберегти та раціонально використовувати тепло.

Як зменшити витрати на оплату послуг теплопостачання.

26.03.2014
Енергетичний аудит приміщень

25 та 26 березня учні школи: 7-А клас - Герасименко Д.,Германюк В., Свертока Д., 8-А клас - Іванова А., Сорокіна О., Махмуд О., Коваленко В., МалигінД., 8-Б клас - Петрусь А., Ладан І., 9-А клас - Цілик О., Проценко А., 10-А клас - Мачинська О. провели енергетичний аудитшкільних приміщеньзагального користування (актова зала, мала та велика спортивні зали, бібліотека) в рамках І етапу конкурсу проектних пропозицій. Мета конкурсу проектних пропозиці: формування бережливого та економічного ставлення до енергоресурсів шляхом залучення учнів до конкретної діяльності зі зменшення споживання енергії та покращення умов теплового комфорту у приміщеннях школи.
/Files/images/energozberejennya/SAM_2736.JPG/Files/images/energozberejennya/SAM_2747.JPG/Files/images/energozberejennya/SAM_2750.JPG

26.02.2014
Відбувся відкритий урок із термосканування будівлі школи, який провів технічний консультант ВБО"ІМР" Олександр Ніколаєнко для учнів8-А та 8-Б класу.Термосканування будівлі школи показало слабкі місця в теплозбереженні. Результати цього дослідження будуть використані у конкурсі проектних пропозицій з підвищення енергоефективності та/або покращення теплового комфорту шкільних приміщень./Files/images/energozberejennya/FLIR1573.jpg/Files/images/energozberejennya/FLIR1588.jpg
04.02.2014

Презентація учня 10-А класу Осадчого Артема "Енергія як невідємний компонент у нашому житті" (вкладення внизу сторінки)

03.02.2014

Практична частина факультативного заняття з питань енергозбереження/Files/images/energozberejennya/SAM_2619.JPG/Files/images/energozberejennya/SAM_2607.JPG

Учні 7-А класу Германюк Раїса, ЛазутінаЮлія, Линок Анна, Лунюшкіна Олександра, Фурман Ірина інформували учнів школи про мету та завдання міжшкільного конкурсу на зменшення енергоспоживання; розклеювали листівки із закликомберегти енергоресурси.

30.01.2014 /Files/images/енерго2.JPG

ВІЗЬМИ УЧАСТЬ в акції "Бережи Energy!", яка проводиться в рамках проекту "Енергоефективні школи". Вимикай зайве світло, раціонально використовуй воду, зачиняй відкриті двері та вікна - цими простими вчинками ти зберігаєш екологію та власні гроші.

ВИМКНИ ЗАЙВЕ! ЗАВТРА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

23.12.2013

Практична частина факультативного заняття з питань енергозбереження/Files/images/energozberejennya/SAM_2551.JPG/Files/images/energozberejennya/SAM_2550.JPG

Учні 8-А класу Сорокіна Олександра, Лаврентєва Олександра, Лавріненко Вікторія провели тепловий аудит медичного кабінету після заміни старого вікна та ремонту кабінету з метою визначення теплового комфорту медкабінету.

12.12.2013

Практична частина факультативного заняття з питань енергозбереження

Учні 8-А класу Литвин Тетяна, Коваленко Владислав, Панченко Семен проводили тепловий аудит коридору на другому поверсі (молодша школа) для визначення доречності заміни старих деревяних вікон на нові металопрастикові./Files/images/energozberejennya/SAM_2548.JPG/Files/images/energozberejennya/SAM_2541.JPG