закладу загальної середньої освіти № 72
Святошинського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа № 72 Святошинського району м. Києва заснована в 1977 році.

Директор школи – Ткаченко Світлана Василівна (здобула вищу педагогічну освіту, має вищу категорію, вчитель–методист, «Відмінник освіти України», нагороджена Почесною грамотою та медаллю «Берегиня козацького роду», відзначена Почесною подякою МОН України, Подяками Київського міського голови, РДА Святошинського району, грамотами РУО за вагомий особистий внесок у розвиток освіти та високий професіоналізм)

В закладі працюють 56 педагогічних працівників. З них: 26 вчителів мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» (59%), 5 із них мають звання «Вчитель-методист» та 15 – «Старший вчитель»; 4 вчителя мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії», 5 вчителя - «Спеціаліст ІІ категорії» та 9 спеціалістів.

Мають звання «Відмінник освіти України» 5 педагогічних працівників. Лауреатами районного конкурсу «Вчитель року» стали 2 вчителі.

кадровий склад закладу освіти 2023